Kurz kresby a malby s Annou Halasovou

Kurz kresby a malby s Annou Halasovou

Cena kurzu je 600 Kč.

***Kurz je již plně obsazen.***

ANNA HALASOVÁ 1953

Narodila se v Dešenicích u Nýrska. Následně žila řadu let v Klatovech. Po čase se ale opět vrátila na svou rodnou chalupu, kde má svůj ateliér.

Počátky kreslení a malování začaly už v dětství, s darem malovat se prostě narodila. Pod dohledem odborníků začala malovat už v roce 1976 jako amatérská malířka. Za léta prošla řadou kurzů a seminářů. Byla členkou OKS Klatovy. Začala vystavovat na společných výstavách pod názvem „SALON“. Její tvorba byla převážně krajinářská a práce v plenéru v realistickém pojetí. Časem si ale tvorbu rozšířila o zátiší květin, městských uliček, vesnických zátiší a figurální tvorbu. Nechybí ani její srdeční záležitost, kočky.

Vystavuje doma i v zahraničí. Její nejoblíbenější technikou je olej spojený s kombinovanou technikou. Méně se věnuje kolorované kresbě, akvarelu a pastelu. Od realismu jsou její některé obrazy z její fantazie – tedy surrealistické. Maluje více ve svém atelieru, kdy náměty čerpá ze svého okolí. Dnes chodí s fotoaparátem a skicákem v batohu. Od roku 2017 začala pořádat jarní a podzimní kurzy kresby a malby pro začátečníky a pokročilé, učí kreslit děti i dospělé kombinovanou technikou.

Její krédo zní: „MÍT KONÍČKA JE ÚNIK DO JINÉHO SVĚTA OD REALITY KE SNĚNÍ“.

„Přijďte si vyzkoušet svůj spící talent. Povedu vás postupem, jak začít a poradím v počátcích vaší práce. 15. dubna 2023 od 9.00 do 17.00 hod. Infocentrum KDYNĚ“.

Délka akce: 480 minut
Rok výroby: 2023

Informace o akci a jejím konání