Ušák Chicky a Zlokřeček

Ušák Chicky a Zlokřeček

Chicky má rád dobrodružství a jedno velké na něj v nové animované komedii právě čeká!

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒Filmové promítání v sále MKS⇐⇐⇐⇐⇐⇐⇐⇐⇐⇐⇐⇐ Mladý Chicky je jiný než ostatní. Je tak trochu neobyčejný. Narodil se jako napůl kuře a napůl zajíc. Měl štěstí, protože ho jako malého adoptoval král Petr, slavný zaječí dobrodruh.

Chicky i přes své odlišnosti chce to, co každý: zapadnout mezi ostatní a mít kamarády. To, že je pořádný nešika, pro něj není žádná překážka. Odvaha a nadšení mu totiž nechybí. Celý svůj život touží zažít pořádné dobrodružství! A jedno opravdu velké na něj právě čeká!

Z vězení uprchne největší padouch v Království, Chickyho zlotřilý strýc, který chce krále Petra připravit o trůn. To je pravá příležitost pro Chickyho! Se svými dvěma společníky, jízlivým želvákem Abem a odvážnou odbornicí na bojová umění, skunkem Meg, se neohroženě vydávají vstříc nebezpečí.

Scénář rodinného dobrodružství z fantaskního světa, Ušák Chicky a Zlokřeček, napsal David Collard podle komiksu Chrise Grinea. Režie se ujali Ben Stassen (Psí veličenstvo, Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek) a Benjamin Mousquet.

Délka akce: 92 minut
Rok výroby: 2022
Datum lokální premiéry: 12. květen 2022
Datum světové premiéry: 12. květen 2022

Informace o akci a jejím konání