Kdyňský festival vína

Kdyňský festival vína

Srdečně vás zveme na 2. ročník Kdyňského festivalu vína, který se uskuteční v sobotu 2. září 2023 na Náměstí ve Kdyni.

Na Náměstí ve Kdyni se sjedou vinaři z různých vinařských podoblastí Čech a Moravy, aby zde představili to nejlepší ze své aktuální produkce. Chybět nebudou staří známí jako Vinařství Rauš či Modré vinařství, ale ani nové neznámé tváře. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý vínomilec přijde na své.

Součástí akce bude food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů vhodných k vínu a také bohatý kulturní program. Vystoupí Cimbálová muzika Čelaď, kapela Ocho Rios a DJ Pedro. Mluveným slovem budou provázet moderátor Luděk Holý a sommelier Zdeněk Kintr.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Na akci vás zvou České festivaly vína, Město Kdyně a MKS „Modrá Hvězda“.

Vinaři:

Arte Vini, Modré vinařství, Rodinné vinařství Hrabal, Vican rodinné vinařství, Vinařství Foukal, Vinařství Gertner, Vinařství Jiří Holešínský, Vinařství Konečnný, Vinařství Očenášek, Vinařství Rauš, Vinařství Šalša, Vinařství Škrobák, Vinařství U švárů, Vinařství VITISBERG, Vinařství Žůrek Žeravice, Rodinné vinařství Zimolka

Délka akce: 530 minut
Rok výroby: 2023

Informace o akci a jejím konání